Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm to usługa dla każdego przedsiębiorstwa

Bez wątpienia obsługa prawna firm to usługa, o której przedsiębiorcy powinni pomyśleć zawsze wtedy, kiedy trzeba zabezpieczyć bądź bronić swoich interesów. Taka ochrona obejmuje największe podmioty gospodarcze, spółki, fundacje oraz stowarzyszenia, ale również małe przedsiębiorstwa, także te jednoosobowe, działające lokalnie, na przykład w Olsztynie, bądź przez Internet.

Moja kancelaria oferuje obsługę prawną firm w zakresie spraw, które obejmują przepisy prawa gospodarczego, prawa spółek, Kodeksu Cywilnego, Kodeksu Pracy, dochodzenia należności. Wiem również, jak w wielu przypadkach ważna jest ochrona dobrego imienia firm i ochrona własności intelektualnej. Doradzę w każdej z tych kwestii, biorąc pod uwagę przede wszystkim dobro przedsiębiorstwa i jego właścicieli.

Obsługa prawna firm w Olsztynie

Zdaję sobie sprawę, jaką niepewność i wątpliwości mogą wywoływać skomplikowane zapisy prawa oraz o ilu formalnościach trzeba pamiętać, by rzetelnie prowadzić swoje przedsiębiorstwo. Dlatego oferuję swoją pomoc na każdym etapie prowadzenia działalności, a nawet przed jej założeniem.

Zgłoś się do mojej Kancelarii w Olsztynie, w ramach obsługi prawnej firmy zapewniam:

 • stałą obsługę podmiotów gospodarczych w ramach umowy o obsługę prawną (wynagrodzenie ryczałtowe lub godzinowe),
 • pełnienie cyklicznych dyżurów w siedzibie przedsiębiorcy w ramach umowy o obsługę prawną,
 • doradztwo w sprawach pracowniczych, z zakresu prawa pracy,
 • dochodzenie należności od dłużników,
 • opracowywanie i opiniowanie umów,
 • rejestrację spółek, fundacji, stowarzyszeń oraz dokonywanie zmian w KRS,
 • przygotowywanie uchwał spółek kapitałowych (zwyczajne oraz nadzwyczajne zgromadzenia wspólników),
 • prowadzenie spraw z zakresu prawa karnego gospodarczego i karnego skarbowego.

Rzetelne podejście do prowadzonych spraw

Rzetelność to najważniejsza cecha dobrze prowadzonego przedsiębiorstwa. I moja Kancelaria również gwarantuje rzetelne podejście do prowadzonych spraw. Dzięki zaangażowaniu i trzymaniu ręki na pulsie, interesy Twojego przedsiębiorstwa będą zawsze zabezpieczone. Przez kilka lat zarządzałem spółką z ograniczoną odpowiedzialnością oraz posiadam czteroletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami finansowanymi ze środków Unii Europejskiej. Doskonale wiem więc, jak od wewnątrz funkcjonują firm, dlatego sprawnie udaje mi się łączyć moją wiedzę z podejściem praktycznym.

Oprócz bieżącej pracy nad ładem prawnym przedsiębiorstwa w Olsztynie, oferuję także pomoc w sytuacjach delikatnych, takich jak sukcesja firm rodzinnych, oraz w sytuacjach kryzysowych, zabezpieczając firmę przed wystąpieniem kolejnych. Przedsiębiorstwo może liczyć na moją rzetelność, sumienność oraz zaangażowanie.

Współpraca oparta na jasnych zasadach i zaufaniu

Wiem, że biznesie ważne są jasne zasady i konkretne informacje. Nie bez powodu tak często powtarzane jest powiedzenie, że czas to pieniądz. Rozumiem to, sam prowadzę działalność gospodarczą. Dlatego z mojej strony przedsiębiorstwo może liczyć na:

 • Pełne zaufanie — moja Kancelaria dba o swój wizerunek i dobry kontakt z Klientami.
 • Bogate doświadczenie — prawo jest nie tylko moim zawodem, ale również pasją, dbam o to, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami, które są kluczowe dla Klientów, prowadziłem już wiele spraw dla firm.
 • Indywidualne podejście do Klienta — rozmawiam, wyjaśniam, przekazuje wszystkie dane i wiadomości na bieżąco. Zależy mi, by każdy Klient uzyskał jak najlepsze i najbardziej opłacane, a jednocześnie zgodne z prawem rozwiązanie swojej sprawy.
 • Jasne zasady płatności i współpracy — przejrzyście wyceniam usługę i przedstawiam, co wchodzi w jej skład.

 

Jesteś z Olsztyna? Prowadzisz przedsiębiorstwo? Obsługa prawna firm jest dla Ciebie! Skontaktuj się z moją Kancelarią:

telefon: 884 924 400

adres e-mail: adwokatkakowski@gmail.com

Kontakt

Kancelaria Adwokacka 
Adwokat Karol Kakowski
ul. Mazurska 16/2
10-512 Olsztyn

NIP: 8491517833

tel. 884 924 400

e-mail: adwokatkakowski@gmail.com

 

Rachunek bankowy - ING Bank Śląski S.A.

54 1050 1807 1000 0092 4628 6968